Україна у вогні

Останні два тижні перед Великоднем ми спостерігаємо просто катастрофічну для екосистеми і людей ситуацію з нездоланними пожежами. Горить все: ліси та села Чорнобильської зони, поля, очерети, домашні господарства, рекреаційні заповідники! Природа демонструє нам, наскільки безмежною є людська дурість, наскільки слабкою є влада, якою могутньою може бути розгнівана стихія!

Чи винні люди у тому, що відбувається? Так! Винні!

Але таке ставлення до безпеки навколишнього середовища і власного здоров’я сформоване у людей багаторічною байдужістю і навіть злочинною бездіяльністю влади всіх рівнів протягом 28 років.

Це – і про знищення природоохоронних структур у нашій країні, і про нужденне виживання підрозділів протипожежної безпеки, про відсутність контролю за діяльністю підприємств усіх форм власності, коли будь-які питання вирішують хрусткі купюри. І, найголовніше, – про те, що все і завжди всім сходить з рук, від очільників міністерств до недолугих пияк, які нібито хотіли як краще!

Поняття демократії підступно замінено на поняття анархії, а корупція визнана національною хворобою України.

Влада в Україні існує лише для того, щоб збирати податки і продавати недопродане! Недолугість, непрофесіоналізм, злодійкуватість і відвертий цинізм – ось синоніми влади, якій потрібні лише гроші, гроші, гроші!

Ви хворієте, Українці? Вас калічать і вбивають на війні? Вам страшно опинитися вночі на вулиці? Ви задихаєтеся від пожеж чи труєтеся щодня водою? Тим краще для влади! Бо ця влада – не українська, не християнська, без України в серці! Саме тому і розгорнувся цей геноцид української державності в наші часи.

Якщо й надалі так триватиме, дуже скоро ми залишимося і без людей, і без держави!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *