Про партію

Історія створення

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Факел» – це новостворена політична cила, основою якої є громадські активісти, різногалузеві спеціалісти та представники малого і середнього бізнесу, які не з чуток знають про реалії українського суспільно-економічного життя, які у своїй безпосередній діяльності повсякчас змушені долати ті чи інші проблеми, зумовлені далеко не досконалою законодавчою системою в країні.

У 2019 ці політична партія «ВО «Факел» приймала участь у виборах до Верховної Ради України з метою вивчення правил політичної гри, нав’язаної українцям.

Тепер, розуміючи всю хибність і оманливість, ми готові сказати тверде «ні» тій системі, яка захопила владу в Україні і знищує український народ.

Сильна, багата, незалежна країна зі своїм власним баченням перспектив розвитку, об’єднані навколо вічних цінностей люди і рівні можливості для кожного – ось наша мета.

Дізнатись більше Згорнути

Ідеологічні засади

Всеукраїнське об’єднання «Факел» – політична сила, яка має власний погляд на все, що відбувається в Україні.

Ми ті, хто здатен до спротиву тим маніпуляціям і технологіям, які застосовуються протягом 28 років з єдиною метою: роз’єднати, зробити нас слабкими та недієздатними. Нав’язування чужих правил, запозичення світоглядів, сумнівні реформи привели Україну до того стану, в якому вона знаходиться тепер.

Розбудова державності, стабільність та безпека, гарантовані непорушністю закону та відповідальністю кожного, – ось головні засади нашої ідеології.

Життя давно довело, що реформи зовсім не означають покращення життя, а контрреформи не завжди деструктивні. Кожен громадянин України сьогодні бачить, що сталося з нашою державою за останні десятиліття внаслідок необдуманого насадження запозичених правил життя. Ми сміливо і впевнено кажемо, що ЖОДНА реформа не привела до покращення життя суспільства. Більше того, з сильної та квітучої республіки ми перетворилися на країну третього світу з найнижчим рівнем життя у Європі, анексованими територіями та нескінченною війною.

І жоден з політиків старої чи нової влади не готовий взяти відповідальність за все, що відбулося й продовжує відбуватися.

Невже країна дійсно котиться у прірву, а території готуються для інших народів?

Ми відчуваємо себе зобов’язаними зупинити це.

Закон і порядок – ось ті головні складові, що дадуть можливість нового якісного руху.

Як політична сила ми вимагаємо:

 • Вжити заходи проти застою в економіці, безробіття, інфляції, марнотратного використання державних коштів;
 • Оголосити нетерпиму боротьбу з негативними явищами у суспільстві;
 • Розділення влади і бізнесу внаслідок політичної модернізації (ідеологічна основа партій);
 • Якісне реформування найголовніших сфер громадянського суспільства: правоохоронної та судової гілок влади, системи освіти та галузі охорони здоров’я (реформи повинні покращувати життя, а не створювати нові труднощі).

Ми вважаємо, що основою відродження країни повинна стати здорова морально, фізично міцна українська родина, сформована на засадах загальнолюдських цінностей.

Наша ідеологія будується на сталих засадах:

 • Пріоритет інтересів держави перед інтересами індивіда.
 • Збереження традицій та створення власного стилю життя держави.
 • Сильна ієрархічна держава.
 • Авторитет сім’ї та школи.
 • Прагматизм та здоровий глузд.
 • Поступовість та обережність змін.
 • Непорушність встановленого соціального порядку.
 • Розбудова економіки на основі вільного ринку й приватної власності..
 • Держава має право обмеженого втручання в управління суспільством.
 • Повернення стратегічно важливих об’єктів у державну власність

Ми глибоко переконані, що природа соціальних проблем в першу чергу – особистісна, а не суспільна. Тому лише активність і зусилля кожної людини зокрема і суспільства в цілому, а не посередництво державних соціальних програм, є ефективним шляхом вирішення суспільних проблем.

Це означає, що державою повинні бути створені всі необхідні умови для виховання й розвитку дорослої, творчої, відповідальної особистості, яка й стане фундаментом побудови сильної та незалежної держави.

Держава – це суспільство. Україна починається з кожного з нас.

Дізнатись більше Згорнути

Програма діяльності політичної партії

Всеукраїнське об’єднання «Факел»
Мета діяльності

Програма партії спрямована на досягнення багатовікових прагнень народу України – становлення України як потужної багатонаціональної держави, розвиненої у політичній, економічній, соціальній і культурній сферах. Партія пропонує українському суспільству шлях раціональних змін у всіх сферах життя і робить ставку на силу і мужність, унікальний життєвий досвід та незвичний спосіб мислення кожного з нас. Кожен з нас, жителів України, знає як, але не може реалізувати свої знання через маріонетково-олігархічних «представників народу». Партія визначає ключовим завданням побудову в Україні суспільно-політичного устрою, який дозволить задіяти для спільної справи життєвий потенціал кожної людини, громади, всього суспільства та ґрунтуватиметься на суспільній праці та прагненні до змін. Партія переконана, що Україна має достатньо ресурсів і людський потенціал для виконання таких масштабних і амбітних завдань.

Програма діяльності політичної партії “ВО “Факел” у місті Біла Церква

Всеукраїнське об’єднання «Факел»

Ми прагнемо, щоб Біла Церква стала першим містом в Україні, яке подолало корупцію і відверте шахрайство на всіх владних рівнях, і кожен житель відчув і повірив, що зміни на краще в Україні можливі!