Про партію

Історія створення

Політична партія «Всеукраїнське об’єднання «Факел» – це новостворена політична cила, основою якої є громадські активісти, різногалузеві спеціалісти та представники малого і середнього бізнесу, які не з чуток знають про реалії українського суспільно-економічного життя, які у своїй безпосередній діяльності повсякчас змушені долати ті чи інші проблеми, зумовлені далеко не досконалою законодавчою системою в країні.

У 2019 ці політична партія «ВО «Факел» приймала участь у виборах до Верховної Ради України з метою вивчення правил політичної гри, нав’язаної українцям.

Тепер, розуміючи всю хибність і оманливість, ми готові сказати тверде «ні» тій системі, яка захопила владу в Україні і знищує український народ.

Сильна, багата, незалежна країна зі своїм власним баченням перспектив розвитку, об’єднані навколо вічних цінностей люди і рівні можливості для кожного – ось наша мета.

Дізнатись більше Згорнути

Ідеологічні засади

Всеукраїнське об’єднання «Факел» – політична сила, яка має власний погляд на все, що відбувається в Україні.

Об’єднані ідеєю багатої та сильної України, ми здатні до спротиву брудним маніпуляціям і технологіям, які застосовуються протягом багатьох років з єдиною метою: роз’єднати, зробити нас слабкими та недієздатними. Нав’язування чужих правил, запозичення світоглядів, сумнівні реформи привели Україну до того стану, в якому вона знаходиться тепер.

Відновлення соціальної справедливості, стабільність і безпека, гарантовані непорушністю закону та відповідальністю кожного, – ось головні засади нашої ідеології.

Кожен громадянин України сьогодні бачить, що сталося з нашою державою за останні десятиліття внаслідок необдуманого насадження запозичених правил життя. Ми сміливо і впевнено кажемо, що ЖОДНА реформа не привела до покращення життя суспільства. Більше того, з економічно сильної республіки ми перетворилися на країну третього світу з найнижчим рівнем життя у Європі, анексованими територіями та нескінченною війною.

І жоден з політиків старої чи нової влади не готовий взяти відповідальність за те, що відбулося й продовжує відбуватися.

Ми відчуваємо себе зобов’язаними закликати народ зупинити це. А саме зупинити геноцид українського народу, який розв’язали на нашій землі таємні ляльководи.

Як політична сила ми пропагуємо і створюватимемо шляхи для:

  • Повернення державного контролю над роботою життєво важливих секторів народного господарства, а саме в енергетиці, фінансовій політиці, металургії, машинобудуванні, в управлінні природними ресурсами – землею, надрами, лісами, водоймами;
  • Проведення безкомпромісної боротьби з негативними явищами у суспільстві – наркоманією, засиллям порнографії, ігрової залежності, алкоголізмом, безвідповідальністю та аморальністю;
  • Розділення влади і бізнесу внаслідок політичної модернізації: ми кажемо рішуче «стоп» діяльності кишенькових партій олігархату та грі долями людей і країни заради наживи (ідеологічна основа партій);
  • Радикального оздоровлення найголовніших сфер громадянського суспільства: системи освіти та галузі охорони здоров’я, правохоронної та судової гілок влади ( реформи повинні покращувати життя, а не створювати нові труднощі).

Ми вважаємо, що основою відродження країни повинна стати морально і фізично здорова особистість, сформована на засадах загальнолюдських цінностей.

Базовими засадами у своїй діяльності ми визначаємо:

  • Пріоритет інтересів держави перед інтересами індивіда;
  • Прагматизм та здоровий глузд;
  • Виваженість та поступовість змін;
  • Повернення стратегічно важливих об’єктів у державну власність

Діяльність нашої політичної сили спрямовується на боротьбу зі злочинним режимом, який захопив владу в Україні з єдиною метою – грабунок заради наживи, і визначив соціальну деградацію як головну стратегію розвитку держави. Наслідки цієї стратегії ми бачимо вже сьогодні. Подальший рух за цим вектором є вкрай небезпечним для країни.

Тому лише активність і зусилля кожної людини зокрема і суспільства в цілому є єдиним ефективним шляхом вирішення суспільних проблем, в яких опинилася Україна.

Державою повинні бути створені всі необхідні умови для виховання й розвитку дорослої, творчої, відповідальної особистості, яка стане фундаментом побудови сильної та незалежної держави, з одночасним гарантуванням непереборної сили закону.

Закон, порядок і суспільний інтерес – ось ті головні складові, що дадуть можливість нового якісного руху.

Дізнатись більше Згорнути

Програма діяльності політичної партії

Всеукраїнське об’єднання «Факел»
Мета діяльності

Програма партії спрямована на досягнення багатовікових прагнень народу України – становлення України як потужної багатонаціональної держави, розвиненої у політичній, економічній, соціальній і культурній сферах. Партія пропонує українському суспільству шлях раціональних змін у всіх сферах життя і робить ставку на силу і мужність, унікальний життєвий досвід та незвичний спосіб мислення кожного з нас. Кожен з нас, жителів України, знає як, але не може реалізувати свої знання через маріонетково-олігархічних «представників народу». Партія визначає ключовим завданням побудову в Україні суспільно-політичного устрою, який дозволить задіяти для спільної справи життєвий потенціал кожної людини, громади, всього суспільства та ґрунтуватиметься на суспільній праці та прагненні до змін. Партія переконана, що Україна має достатньо ресурсів і людський потенціал для виконання таких масштабних і амбітних завдань.

Програма діяльності політичної партії “ВО “Факел” у місті Біла Церква

Всеукраїнське об’єднання «Факел»

Ми прагнемо, щоб Біла Церква стала першим містом в Україні, яке подолало корупцію і відверте шахрайство на всіх владних рівнях, і кожен житель відчув і повірив, що зміни на краще в Україні можливі!