Кому вигідна радикалізація суспільства?

Читаючи та слухаючи новини центральних медіа-ресурсів та аналізуючи загальний градус напруги в суспільстві, який розкручується тими ж засобами масової інформації, складається враження, що кланово-олігархічна система правління Україною розпочала гру по дискредитації теперішнього інституту президенства та політичної системи країни в цілому.

З часу минулих президентських виборів минув лише рік. Україна є парламентсько-президентською республікою, тобто не лише президент відповідальний за весь той хаос, в якому перебуває держава. Тож логічно виникає питання: кому і, головне, для чого потрібна ця заміна головних політичних облич.

Спостерігаючи звідусіль нещадну критику досвідчених політиків, аналітиків, різного роду експертів і особливо «армії блогерів» напрошується висновок, що радикалізація суспільства все ж таки вигідна тіньовим гравцям нашого «політичного театру», які, напевне, саме зараз прагнуть перейти до наступного етапу поневолення України.

На тлі недосвідченого й безпорадного президента, який є черговим уособленням кланово-олігархічних структур, суспільству все частіше навіюється думка, що владу в свої руки повинен взяти хтось розумний, «бувалий» і зі «стальною хваткою в руці», щоб нарешті навести лад в багатостраждальній країні і задушити нарешті «гідру хаосу», яка псує життя українцям.

Ось саме так зароджується тоталітаризм. Змученому і розчарованому безкінечною боротьбою народу протягом 28 років «підсовують» то брехунів, то шахраїв, то псевдопатріотів, то шоуменів, створюючи ілюзію гри в демократію. А потім в один прекрасний момент на сцену виходить «месія», наприклад, із силових структур і каже: «Досить хаосу в Україні! Не дозволимо більше нищити державу! Лібералізм- ні до чого!». Згодом відбувається така собі «махрова революція», коли діючий президент достроково складає повноваження або залишається при владі лише формально, і на зміну йому приходить «залізна рука порядку і компетентності».

Схоже, саме це відбувається зараз в Україні.

«Да здравствуєт тоталітарізм, таваріщі!» – гасло сучасної п’єси, яка починає розігруватися перед нашими очима.

 І народ України – знову лише глядач, а не прямий і безпосередній творець влади на своїй землі. «Режисери» вже вирішили, хто вийде на сцену наступим!

Чому ти дозволяєш їм правити собою, українцю? Час брати відповідальність у свої руки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *