Боротьба за розум людей йде на всіх фронтах

На початку 20 століття Джеймс Фрейзер, вчений, член Королівської академії наук, довів, що інтелект етносу тісно взаємопов’язаний з його культурою сексуальних стосунків: чим більше культурних обмежень у міжстатевих стосунках і чим менше сексуальності у публічному житті суспільства, тим інтенсивнішим й інтелектуальнішим є життя нації, вище рівень її цивілізації.

Та за сексуальною революцією середини того ж таки 20 століття багато хто забув про ці слова вченого. А дехто не просто зробив їх забутими, а вміло користується цим у своїх стратегічних цілях.

Одним із прикладів хибного розуміння свободи у міжстатевих стосунках стала порнографія, яка з моменту перших відвертих фото швидко перетворилася на справжню індустрію з надприбутками і надвпливом на свідомість людей.

Порнографія супроводжує нас скрізь. І це не лише про спеціальні сайти, які є в інтернеті у вільному доступі навіть для школярів. Вона, порнографія, набагато глибше в’їдається в наше життя щохвилини і робить свою чорну справу зі світоглядом людства.

То ми бачимо напівоголених  зірок шоу-бізнесу, які скачуть по сценах без спідньої білизни, то в соціальних мережах порнозірки демонструють елементи «солодкого життя», оплаченого їх професією. А недавно взагалі по всіх ресурсах прокотилася новина про дівчину, яка виставила свою цноту на аукціон і продала її за понад мільйон доларів США з пожиттєвим щомісячним утриманням.

Що не так з нами, люди??!

Куди веде нас така стратегія цивілізаційного  розвитку?

Відповідь проста: така стратегія тримає людей у полоні лише основних інстинктів: їсти, пити, спати і розмножуватися. Бо зі слів вченого, якими починався цей нарис, випливає лише один висновок: чим більше публічної сексуальності – тим менше розуму у населення! 

І, очевидно, це добре розуміють сучасні політики, якщо розміщують рекламу своїх політичних брендів на порносайтах; якщо відкриття безкоштовного доступу до преміум-акаунтів на порносайтах вважається допомогою населенню під час пандемії; якщо про це… увага!… говориться у стрічках новин центральних телеканалів.

«Людина примітивна» – ось сучасна політична стратегія, яка дає можливість легкого управління людськими масами. І сучасні політики і України, і світу – дуже послідовні в цьому підкоренні «людини розумної».

То хто ж є ти, українцю? Керована маса чи людина розумна?

Ми звертаємося до кожної думаючої людини: невтомно шукайте відповідь на питання «Хто ж править тобою, українцю?!»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *